شرایط و قوانین سایت


کاربران با عضویت در رادار و حتی با هر بار استفاده (بدون عضویت) از خدمات این پلتفرم می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری آن را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل آنرا پذیرفته‌اند.
- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در بخش‌های مختلف این پلتفرم  انجام می‌شود به عهدۀ کاربران است


- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع مسئولین سایت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.


- ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید و تشخیص مدیریت سایت، از کاربران حقیقی و یا حقوقی درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد. در این صورت کاربر مورد درخواست، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی مدیریت سایت خواهد بود. در غیر این صورت مدیریت سایت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.


- تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد پلتفرم محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، مدیریت سایت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.


- با توجه به حجم بالای اطلاعات بارگزاری شده توسط کاربران و گستره وسیع جغرافیایی کاربران، مسئولیت بررسی صحت و سقم اطلاعات مندرج توسط کاربران در بخش های مختلف پلتفرم ( کسب و کار-فرصت‌های شغلی و ... ) بر عهده پلتفرم نیست و هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نمی‌پذیرد. 


- محتوایی که توسط کاربران در بخش های مختلف پلتفرم آپلود می‌شود پس از ثبت و انتشار نیز همچنان تحت مالکیت کاربر است و هر زمان می‌تواند نسبت به حذف و یا اصلاح آن اقدام نماید.


- چنانچه محتوای بارگزاری شده توسط کاربران دارای اکاذیب، توهین به مقدسات و مطالب مجرمانه باشد، مدیریت سایت می‌تواند نسبت به حذف محتوا و در صورت تکرار نسبت به حذف حساب کاربری اقدام نماید.


صفحه اصلیتماس با مارفتن به ابتدا