admin

مدیریت رادار 

چهارشنبه  ۱۶:۳۶  ۱۳۹۸.۱۱.۱۶


نمایشگاه آنلاین صنعت برق و الکترونیک ایران | رادارهمیشه حضور در اجتماعات و رویدادهای تخصصی باعث رونق گرفتن یک کسب و کار می‌شود. 

هر ساله نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق در تهران برگزار می‌شود و شرکت‌‍‌‌های بسیاری از گوشه و کنار کشورمان و حتی کشورهای دیگر دنیا با صرف هزینه‌های بسیار زیاد به تهران ‌می‌آیند تا در این نمایشگاه حضور یابند؛ زیرا می‌دانند این نمایشگاه محل بازدید مشتریان بالقوه کسب‌وکار آنهاست و این به منزله افزایش فروش محصولات یا خدمات است حتی اگر ده‌ها رقیب آنها هم در این جمع حضور داشته باشند. وبسایت رادار هم نمایشگاهی برای همه کسب و کارهای برق و الکترونیک ایران است با چند مزیت فوق العاده : 

دائمی و آنلاین است به طوریکه بازدید کنندگان در هر لحظه و از هر جایی می‌توانند کسب و کار شما را ببینند و به سه یا چهار روز در سال محدود نمی‌شود.

نیازی به هزینه‌های گزاف ندارید؛ با حضور در رادار از هزینه‌هایی مانند سفر به محل برگزاری نمایشگاه، اجاره غرفه، دکوراسیون غرفه و ... بی نیاز می‌شوید از طرفی مهم نیست که کسب وکار شما چه مقیاسی دارد. یک مجموعه بزرگ دویست نفره هستید یا به تنهایی کار می‌کنید. در رادار با یک فرصت برابر می‌توانید خود را به دیگران بشناسانید.


با کمک رادار جز رتبه‌های بالا در نتایج جستجوی گوگل باشید.

بر کسی پوشیده نیست که امروزه موثرترین راه تبلیغ و بازاریابی یک کسب‌وکار حضور در نتایج جستجوی گوگل است زیرا درست در لحظه‌ای که مشتری به یک خدمت یا محصول نیاز دارد شما به او معرفی می‌شوید. 

چنانچه شما کسب و کار و خدمات خود را در این پلتفرم معرفی کنید روزانه از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل  تعداد زیادی بازدیدکننده خواهید داشت اما این امکان برای شبکه های اجتماعی عمومی مانند اینستاگرام و تلگرام وجود ندارد و اطلاعات درون آنها از طریق گوگل قابل دسترسی نیست.


مشتریان شما اینجا هستند بهتر است که شما هم باشید.

به دلیل اینکه در رادار بخش وبلاگ‌نویسی وجود دارد و به طور پیوسته مطالب تخصصی در این قسمت منتشر می‌شود اغلب علاقه‌مندان و فعالان صنعت برق و الکترونیک از این وب سایت بازدید می‌کنند. پس حالا که مشتریان شما در اینجا هستند چه بهتر که شما هم حضور داشته باشید. 

همچنین رادار به کسب و کارهای کوچک که سایت و شبکه ها اجتماعی پر مخاطبی ندارند فرصت در اختیار داشتن تعداد قابل توجهی از مخاطبان (مشتریان بالقوه) را می دهد.نمایشگاه آنلاین صنعت برق، نمایشگاه انلاین صنعت برق و الکترونیک، نمایشگاه بین المللی صنعت برق، صنعت برق، نمایشگاه آنلاین رادار، سایت رادار،

شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید :

در حال پردازش ...
پاسخ به:لغو پاسخ
کپتچا:4 9 4 8
محمد ۱۳۹۸/۱۱/۲۳  ۱۸:۳۰
سلام، سایت خوبی دارید ولی حیف که خدماتتون پولی هست و نمیشه رایگان مطلب ثبت کرد. حداقل یکم قیمت ها رو کاهش بدید بتونیم مطلب و کسب و کارمون رو ثبت کنیم
مدیریت رادار۱۳۹۸/۱۱/۲۴  ۱۷:۴۶
سلام. محمد عزیز ثبت مطلب در سایت کاملاً رایگان هست و فقط نیاز به عضویت دارد ؛ تنها ثبت کسب و کارتان شامل پرداخت هزینه می‌شود. هزینه ثبت کسب و کار برای یک سال ، مجدداً تأکید می‌کنم یک سال در حال حاضر بسیار کمتر از تبلیغ های چند ساعته در کانال‌های تلگرامی است و تبلیغات بنری در سایت های دیگر هزینه‌های بسیار بالاتری دارد. بدون شک ارزشی که حضور در رادار طی یک سال برای کسب و کار شما خلق خواهد کرد با مبلغی که پرداخت می‌کنید قابل مقایسه نخواهد بود. سربلند باشید.
صفحه اصلیتماس با مارفتن به ابتدا